Allahindlus!

Gorilla
Naiste sinine Lege Vege T-särk

25 EUR 19 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Mõnusast pehmest materjalist mugava lõikega särk naistele. Bambus on looduslikult antibakteriaalne ja nahasõbralik kiud.

See T-särk on Oeko-Tex 100 sertifikaadiga. Oeko-Tex Assotsiatsioon testib riiete kahjulike keemiliste ainete sisaldust ning Oeko-Tex 100 sertifikaadi saanud tooted on nahasõbralikud ja ei kanna endaga kaasas terviseriske.

See T-särk on Fair Wear Foundation sertifikaadiga. FWF seisab selle eest, et tootmisprotsessis ei oleks sotsiaalset ebaõiglust, tootmisahel oleks läbipaistev, ei kasutataks lapstööjõudu ning töötingimused, tööaeg ja palk oleks õiglased.

Materjal: 70% bambusviskoos, 30% orgaaniline puuvill.

Tootja: särk Türgis, siiditrükk Eestis

SertifikaadidFair Wear Foundation, Oeko-Tex 100

Allahindlus!

Gorilla

Aadressil gorilla.ee alustas 2017. aasta kevadel tegevust elustiiliblogi, mis on kantud soovist tõsta eesti lugeja teadlikkust keskkonna- ning terviseteemadel. Ajaveeb võtab sõna teemadel, mis vaatamata oma olulisusele ja aktuaalsusele eestikeelses meedias piisavalt palju ja tõsiseltvõetavat kajastamist ei leia: plastikreostusest lihaasendajateni. Isikliku valikuvabaduse eelduseks – puudutagu see igapäevast ostukorvi või laiaulatuslikke elustiilivalikuid – on teadlikkus ja informeeritus. Juurdepääsu selleks vajalikule informatsioonile Gorilla blogi püüabki tagada. Et aga teooria ka praktiasse viia, sai ajaveebiga paralleelselt asutatud ka kirjastus ja loodud esimene Gorilla särgikollektsioon.