Allahindlus!

ThokkThokk
Brass miniseelik

39 EUR 19,50 EUR

  • S
  • M
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Stiilne ja samas mugav miniseelik, millel on elastne vöökoht, sirge lõige ja kontrastses värvitoonis paneelid külgedel. Ideaalne seelik mugavaks igapäevaseks olemiseks.

Fairtrade seelik on valmistatud 100% GOTS-i sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast, mis annab suurepärase istuvusega ja mõnusalt pehme.

Toote ostuga toetad ThokkThokk laste tööjõu vastast projekti.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 300g/m²

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Sertifikaadid: GOTS, Soil Association, Fairtrade

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Elastne vöökoht / puus / pikkus
S – 37 / 46 / 41,5 cm
M – 39,5 / 48,5 / 42,5 cm
L – 42 / 52 / 43,5 cm

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.