Mud Jeans
Mud Jeans ühistellimus (13.01.2020)

95 EUR

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Sul on oma lemmik Mud Jeans mudel välja valitud, aga ei ole tahtnud kaugelt üksi tellida? Paneme jõud kokku ja teeme teksadele ühistellimuse. Et saada just need teksad, mida soovid ja lisaks Mud Jeans kodulehe hinnast 20% soodsamalt:

  • Vali sobivad püksid välja mudjeans.eu lehel
  • Pane see toode oma ostukorvi
  • Kirjuta kommentaari valitud teksade mudel, värv ja suurus (laius/pikkus).
  • Kinnita ja tasu tellimuse eest

Ühistellimuse paneme omalt poolt teele 13.jaanuaril 2020 ja teksad saadame sulle edasi nii pea, kui nad meieni jõuavad (kuu lõpuks peaksid olema nad siis juba sinu käes).

Suurused: Vt suuruste tabelit naistele ja meestele

Materjal: puuvill, ümbertöödeldud kiud, elastaan

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias

Kui soovid tellida miskit muud, kui teksaseid Mud Jeans valikust, anna märku info@slow.ee ja saame ka selle korraldatud 😉

Kui juhtub, et tellitud kaupa pole meie tellimuse saatmise hetkel Mud Jeans laos või kui kauba saabudes selgub, et suurus ei sobi, siis tagastame sulle ettemaksu täies ulatuses kohe, kui vastava info saame või tagastatu teksad meieni jõuavad.

Mud Jeans

MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.