Allahindlus!

Bleed
Meremehekott

35 EUR 24,50 EUR

  • Üks suurus

Toode on otsas

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Seljakott on sinu järgmiseks reisiks hädavajalik. Selles on piisavalt ruumi, et saaksid järgmiseks nädalalõpupuhkuseks kõik asjad sinna sisse pista. Sellel on ka eriti suur ava ning reguleeritav õlarihm.

Kott on tehtud ümbertöödeldud orgaanilisest puuvillakangast (kasutame tootmise käigus pesemiskatseid, mida tavaliselt ei tehta). See tähendab, et iga kott on unikaalne.

Materjal: 95% orgaaniline puuvill, 5% elastaan, korgist logo

Tootja: disainitud Saksamaal, jääkidest õmmeldud Poolas

Mõõdud: lapikuna laius 55cm, pikkus 52cm, sang reguleeritav

Allahindlus!

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008