Melawear
MELA II mini must seljakott

59 EUR

Lisa korvi
Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Seljakott MELA II Mini on sertifitseeritud nii Fairtrade kui ka GOTS standardi järgi. See on valmistatud eranditult jätkusuutlikest materjalidest ja selles pole loomset päritolu materjale. Samuti pole pandlates kroomi ja niklit.

Värvitud orgaaniline puuvillane lõuend on looduslikult veekindel ja muudab ilmet kasutamise käigus, tehes selle tõeliselt ainulaadseks kaaslaseks.

Sobib nii lastele kui täiskasvanutele.

Sertifikaadid: Fairtrade puuvill, GOTS (CERES-0199), Grüner Knopf

Material: mahepuuvillast loomulikult vettpidav lõuendikangas – 560 GSM, mahepuuvillast paelad, EVA-kummist mugav seljapehmendus

Detailid:

  • tõmblukk mugavaks avamiseks
  • mahutab kuni 11“ sülearvuti
  • küljetasku mahub 0,3-liitrise pudeli
  • tõmblukuga esitasku
  • reguleeritavad ja laiad õlarihmad
  • emaldatud seljapolster
  • võtmehoidja

Suurus: 8 liitrit, 30x21x12cm, 550 g

Hooldamine: veekindluse tagamiseks soovitatav impregneerspreiga töötlemine, ainult käsipesu

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Indias, Purecotz vabrikus

 

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.