Allahindlus!

Bleed
Kootud puuvillased käpikud

34 EUR 20,40 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Bleedi uus toode – mahedas hallikas toonis ökopuuvillasest lõngast kootud käpikud. Kvaliteetne, tihedalt kootud orgaaniline puuvill hoiab käed mõnusalt soojas ning pisut laiem mansetti osa hoiab külma tuule randmetest eemal.

Kootud puuvill on tavalise villa suurepärane vegan alternatiiv, ilma et see peaks tegema kompromisse sooja hoidmisel.

Ökoloogiline ja aus kuni sõrmeotsteni!

*Tegemist on unisex mudeliga, mis sobib keskmisele või väiksemale mehe käele ja pigem suuremale naise käele. Pikkusest venib, kuid laius pigem mitte.

Suurus: käelaba osa laius 9,5cm; rndmest sõrme otsteni 18,5cm ja kinda kogupikkus 25,5cm

Materjal: 100% orgaaniline puuvill

Valmistatud: disainitud Saksamaal, toodetud Portugalis

Sertifikaat: Fairtrade

Pesemine: käsitsi või masainas, 40C juures

Allahindlus!

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008