Bleed
Kõhukott ümbetöödeldud materjalidest

55 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Nii kõhul kui rinnal kandes sobib see reguleeritava rihmaga kott absoluutselt iga outfitiga. Ideaalne kaaslane igal, eelkõige suvisel päeval.

Ruumikas esitasku mahutab kõik eluksvajalikud vidinad ja peidetud tõmblukuga sisekülje tasku kaitseb mobiili või rahakotti.

See on ressursisäästlik toode, mis on valmistatud ümbertöödeldud Jacroki’st, vastupidavast puuvillasest lõuendmaterjalist ja ringlussevõetud polüestrist.

Material: vett hülgav Jacroki® (80% vanapaber, 20% lateks), 100% lõuend (75% orgaaniline, ümbertöödeldud puuvill, 25% polüester)

Suurus: 23x15x7cm

Hooldamine: ainult käsipesu

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Portugalis

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008