Melawear
Kõhukott, must

34,90 EUR

Laost otsas

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

MELA kotid on sertifitseeritud nii Fairtrade kui ka GOTS standardi järgi, valmistatud eranditult jätkusuutlikest materjalidest ja neil pole loomset päritolu materjale. Samuti pole pandlates kroomi ja niklit.

Värvitud orgaaniline puuvillane lõuend on looduslikult veekindel ja muudab ilmet kasutamise käigus, tehes selle tõeliselt ainulaadseks kaaslaseks. MELA Mini sobib hästi ka lastele.

 

Sertifikaadid: Fairtrade puuvill, GOTS (CERES-0199), Grüner Knopf

Material: mahepuuvillast loomulikult vettpidav lõuendikangas – 560 GSM, mahepuuvillast paelad

Hooldamine: veekindluse tagamiseks soovitatav impregneerspreiga töötlemine, ainult käsipesu

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Indias, Purecotz vabrikus

Suurus:

  • maht: 3 Liter
  • kõrgus: 13,5 cm
  • laius: 31 cm
  • sügavus: 8,5 cm

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.