Melawear
KAREENA tumesinine ruudumustriga särk-kleit

99 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kareena on šikk V-kaelusega särkkleitm mille teevad eriti praktilsieks ja mitmekülgseks küljetaskud. Kleidiga samast kangast vöö on eemaldatav ja annab sobiva silueti. Mugavust ja omapära lisavad arvukad detailid, nagu külgmised lõhikud, üles keeratud varrukad ja peidetud nööbirida.

Kangas on valmistatud 100% parimast orgaanilisest õiglase kaubanduse puuvillast ja seda iseloomustab eriti meeldiv ja hingav kandmismugavus. Eelnevalt pestud kangas säilitab kleidi hea istuvuse. Nööbid on valmistatud tagua pählist.

Suurus: regular fit. Modell on 1,76m ja kannab S suurust

Sertifikaadid: Fairtrade puuvill, GOTS, Grüner Knopf

Material: 100% orgaaniline puuvill, eelpestud kangas, tagua pähklist nööbid

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Indias

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.