Bleed
Kanepist ja mahepuuvillast särk-jakk

109 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kas kardiganid on sinu arvates pigem talvised asjad? Pole probleemi! Mõnusat hallikas sinist tooni mahepuuvillast ja kanepist Shacket on ideaalne riideese, mida lihtsalt peale visata. Lisaks näeb see sealjal asümeetrilise detailiga särgi-jaki hübriid lihtsalt väga hea välja.

Laiem lõige ja trukk-kinnitused annavad teie särk-jakile casual look’i ja kaks küljetaskut ja üks rinnatasku pakuvad piisavalt ruumi kõigi vajalike vidinate mahutamiseks. Isegi materjal on midagi üsna erilist. Orgaanilise puuvilla ja kanepi segu on kena tekstuuriga ja seega kampsunile avstupidiselt ka sügelusevaba. Multifunktsionaalne stiil igaks päevaks!

Suurus: vaata tabelist piltide hulgas

Modellid:l Lenz on 1,89 m, 85 kg ja kannab suurust L; Xenia on 1,76 m, 56 kgja kannab suurust L.

Valmistatud: disainitud Saksamaal, toodetud Fairwear ja GOTS sertifitseeritud vabrikus Hiinas

Materjal: 24% kanep, 76% mahepuuvill, Bleed silt orgaanilist puuvillast, kroomi- ja niklivabad detailid

Hooldus: pesta madalal temperatuuril ja pahupidi pööratuna.

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008