Allahindlus!

ThokkThokk
Jääsinine unisex hoodie

69 EUR 41,40 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kapuutsikas on iga garderoobi oluline osa! See unisex mudel paistab silma mugava elegantsi, selge disaini ja jahedate detailidega.

Pusa on valmistatud kõrgekvaliteedilisest GOTSi sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast, mis on mõnusalt pehme ja mugav kanda. Kapuuts kaitseb tormilisel ilmal või halva juustepäeva eest ning käed saab sooja pista kängurutaskusse.

Iga ThokkThokk toote ostuga toetad ka nende laste tööjõu vastu suunatud projekti.

 

Suurus:
Rind / puus / alaserv / pikkus
S – 52 / 49 / 44 / 71 cm
M – 55 / 52 / 46 / 73 cm
L – 58 / 55 / 48 / 75 cm

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 250g/m²

Sertifikaat: GOTS, Fairtrade, Soil Association

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.