LOVJOI
Garden Tiger body

69 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Unistus pehmest elastsest trikotaažist ja peenest pitsist. Seda body ei saa kanda ainult aluspesuna, vaid ka kombineerida näiteks teksadega casual chick looki jaoks.

Valmistatud pehmest orgaanilisest puuvillast, millel on lisatud veidi elastaani. Pits on valmistatud suures osas ümbertöödeldud nailonist ja ROICA™-st, mis on elastaani sarnane, kuid on valmistatud taaskasutatud materjalist.

Eduka ökomoe kaubamärgina teeb LOVJOI uue julge sammu tulles välja aluspesu kollektsiooniga, mis on mitmekülgne ja jätkusuutlik kuni pitsini välja.

Stop the tox in your bra!

Suurus: Darcy on 174 cm, kannab suurust S

S – rind 35cm, talje 31cm

Materjal: kangas – 95% puuvill, 5% elastaan; pits – 88% polüamiid, 12% elastaan

Valmistaja: disain Saksamaalt, toodetud Portugalis

LOVJOI

Saksamaa, www.lovjoi.com
LOVJOI bränd sai alguse jätkusuutlikult toodetud T-särkide kollektsioonist 2014. aastal. Lühikese ajaga lõi Verena Paul-Benz koos Lovjoi noorte disaineritega sellest brändi, mis annab kaks korda aastas välja suurepäraseid kollektsioone ja on vallutanud kiirelt ökomoe turu. Lovjoi kasutatavad materjalid on valdavalt sertifitseeritud ja õiglaselt valmistatud. Lisaks vastavad kõik koostisosad kõrgetele nõuetele naha- ja keskkonnasõbralike kemikaalide kasutamise osas ning vastavad ka Oeko-Tex® 100 standardile.