LUSTE
Elu Nagu Hernes tumehall unisex T-särk

27 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Slow pani selja kokku Eestimaa loodusest inspireeritud illustratsioone tegeva Luste-ga, et luua koos miskit, mis meie mõlema kirgesid ühendab. Esimene tulemus on T-särk, mille esikülge kaunistab veebaasil värvidega trükitud Luste loodud herne illustratsioon.

Unisex T-särk on tuubkonstruktsiooniga ja 100% mahepuuvillast.

Särk on tavapärasest veidi õhemast materjalist, soonik kaelusega, otsa õmmeldud varrukatega, laia topeltõmblusega varruka ääres ja alaservas.

Lisaks on sul võimalik soetada 7€ annetus Eestimaa Looduse Fondile, mille meie kanname kokku 10€-na edasi. Vaata Slow valikust ka valget ja musta särki. Luste poest leiad lisaks veel ka rohelise ja sinise. Täpsemalt loe särkide valmimisloo kohta meie blogis.

Suurus: laius / pikkus / varrukas
XXS – 45 / 65 / 18,5 cm
XS –  47 / 66 / 19 cm
S – 50 / 69 / 20 cm
M – 53 / 72 / 21 cm
L – 56 / 74 / 22 cm

Maarja on 169cm ja kannab suurust S.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 150 GSM

Sertifikaat: GOTS, FairWear

Tootja: särk disainitud Belgias, toodetud Bangladeshis; pilt disainitud ja trükitud Eestis

 

LUSTE

Eesti, luste.ee
Luste, mis on oma nime saanud kõrreliste sugukonda kuuluvast Luste (Bromus) taimeperekonnast, on kodumaine bränd, mille eesmärk on läbi fantaasiarikaste lillustratsioonide tuua looduse eripära tänavapilti ja kodudesse. Illustratsioonidel on kesksel kohal Eesti loodus ning nende meelest on umbrohud ühtemoodi ägedad kui teada-tundud lilled. Nende tootevalikust leiab seinakalendri, plakatid, postkaardid ning pusad.