Allahindlus!

Bleed
Eco Active sporditop

54 EUR 43,20 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Pole vahet, kas tantsid metsikult kohapeal, läbid oma jooksu viimase 500 meetri potentsiaalselt rekordilise sprindiga või teed surfilauaga saltot: selle Eco Active ECONYL® topiga jääb kõik täpselt sinna, kuhu see jääb peaks. Seda multifunktsionaalset topi saab kanda spordirinnahoidjana, sporditopina või isegi bikiini ülemise osana. ECONYL® materjal sobib nii maismaale ja vette. See on väga elastne, kuid hoiab kuju isegi märjana.

ECONYL® – merele mõeldud tooted, mis abistavad merd. Tänu ECONYL® taaskasutatud nailonniitidele saab Bleed pakkuda funktsionaalseid ujumisriideid, mis lisaks mõnusalt pehmele tundele on ka olulise postiivse keskkonnamõjuga. ECONYL®i tootmiseks püütakse ookeanist välja vanad kalavõrgud ja prügi ning suunatakse taas kasutusele. Protsess mitte ainult ei puhasta meie meresid, vaid säästab ka energiat ja loodusresvarasid.

Suurus: rinna alune / topi kogukõrgus
S – 30 / 30 cm
M – 32 / 31 cm
Mõõdetud venitamata olekus. Mõõda sarnane riideese, et määrata õige suurus! (Antud mõõdud ei ole keha mõõdud!)

Materjal: 100% Econyl (kalavõrkudest jm prügist ümbertöödeldud materjal)

ECONYL® materjal on nahale ülimugav, kerge, soola- ja kloorikindel ning pakub väga head UV-kaitset.

Valmistaja: disain Saksamaal, toodetud Horvaatias

Allahindlus!

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008