Nae Vegan
CHIARA mustad sandaalid

95 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Chiara Black, madalad naistesandaalid on kaetud vegan seemisnahksest kangaga (OEKO-TEX sertifikaat). See mudel on pahkluust dekoratiivsete rihmaga kinni sõlmitav ja vooderdatud OEKO-TEX STANDARD 100 sertifitseeritud mikrokiust kangaga. Materjal on hüpoallergeenne, antibakteriaalne ja antimikroobne, mis aitab vältida lõhnade teket.

Tald on valmistatud neoliidist.

Tunne end nende kenade jätkusuutlike kingadega mugavalt ja enesekindlalt.

Suurus: vaata tabelist, nr 41 sees suurus 40, kuid vastab 41-le.

Materjal: 100% mikro seemisnahast pealne, sisukangas 90% mikrofiiber 10% PU vooder

Sertifikaat: OEKO-TEX Standard 100 certified.

Valmistatud: Portugalis

Hooldus: Pühkige kuiva lapiga tolm ja mustus kergelt maha. Puhastage seebiveega leotatud lapiga. Ärge kunagi uputage toodet täielikult vette, kuna see võib põhjustada pöördumatuid kahjustusi. Jätke see 24 tunniks loomulikult kuivama. Poleerkreemi ei ole soovitatav kasutada.

Nae Vegan

Nae Vegan on Portugali jalanõude bränd, mis põhineb vegan elustiilil ja jätkusuutlikul tootmisel. Nae töötab nahale alternatiivsete materjalidega nagu kork, ökoloogiline mikrokiud, ananassilehenahk ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud kangas. Nae tahab pakkuda taimset ja jätkusuutlikku alternatiivi neile, kes otsivad kvaliteetseid ja stiilseid jalanõusid ning tahavad samas tarbida keskkonnasäästlikult.