Mud Jeans
Boyfriend Basin – Stone Black

95 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Klassikalise boyfriend lõikega teksad kulutatud mustas toonis.

Mud Jeans on osa REMO ümbertöötlemise liikumisest. Teksa materjali ümbertöötlemisega säästetakse 1kg materjali pealt 1603 liitrit vett, 0,73 CO2/kg ja 2,91 kWh.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks püksteks ümber töödelda.

Värv: kivipesu must

Materjal: suurusel W27L30: 75% orgaaniline puuvill, 20% ümbertöödeldud puuvill, 3% teised kiud, 2% elastaan, suurusel W28L30: 99% orgaaniline puuvill, 1% elastaan

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias

Hooldus: masinpesu 30C

Mud Jeans

MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.