Allahindlus!

ThokkThokk
Lõhikuga beež maksiseelik

45 EUR 31,50 EUR

  • L
  • M
  • S
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

See kaunis maksiseelik on valmistatud siledast ja elastsest materjalist Tencel. Kangas on ülipehme. Seelik on vabaaja tüüpi, samas elegantne oma pika küljelõhikuga ja mugav kanda. ThokkThokk’i vinge logoga neet lisab sellele viimase lihvi. Kõrge pihaosaga maksiseelik on stiilne rõivaese piduliku või vabaaja rõivana.

Maksiseelik “TT53 Maxi Skirt Woman Ash” on valmistatud 97% jätkusuutlikust taimekiust Tencel ja 3% lükrast ning toodetud õiglaselt Indias. Nagu kõikide meie toodete puhul kasutame orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti meie lapstööjõuvastast projekti.

Materjal: 97% Tencel, 3% Lycra, 187g/m²

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Vöökoht / puus / pikkus
S – 35 / 40 / 95 cm
M – 37 / 42 / 96 cm
L – 39 / 44 / 97 cm

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.