Allahindlus!

ThokkThokk
Avar valge topp

34 EUR 13,60 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

See mugav, kuid kleidilik särgik on valmistatud kootud orgaanilisest puuvillast ning sellel on vaba ja lendlev istuvus. Pisike ThokkThokk’i logoga neet lisab sellele kaunile tootele viimase lihvi, sobides ideaalselt sinu vabaaja suverõivaks. Tänu peene koega kangale sobib see särgik ideaalselt ka pidulikeks sündmusteks.

Topp “TT63 Circle Top Woman Porcelain” on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning õiglaselt toodetud Indias. Nagu kõikide meie toodete puhul kasutame orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti meie lapstööjõuvastast projekti.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 140g/m²

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Sertifikaadid: GOTS, Soil Association

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Rind / alaserv / pikkus
S – 43 / 80 / 51 cm
M – 45 / 82 / 52 cm
L – 47 / 84 / 53 cm

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.