Melawear
Ansvar III must spordikott

49 EUR

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Spordikott Ansvar III on sertifitseeritud nii Fairtrade kui ka GOTS standardi järgi. Skandinaavias tähendab Ansvar vastutust. Seega ühendab koti kontseptsioon jätkusuutlikkust ja Skandinaavia disaini.

See on valmistatud eranditult jätkusuutlikest materjalidest ja koti detailides pole kroomi ja niklit. Värvitud orgaaniline puuvillane lõuend on looduslikult veekindel ja muudab ilmet kasutamise käigus, tehes selle tõeliselt ainulaadseks kaaslaseks.

Ansvar III-d saab kanda nii käes kui ka seljal.

Sertifikaadid: Fairtrade puuvill, GOTS (CERES-0199), Grüner Knopf

Material: mahepuuvillast loomulikult vettpidav lõuendikangas – 560 GSM, mahepuuvillast paelad

Detailid:

  • suur lukuga tasku
  • lisataskud välisküljel
  • multifunktsionaalsed paelad
  • minimaalne kaal

Suurus: 24 liitrit, 24x24x53cm, 480 g

Hooldamine: veekindluse tagamiseks soovitatav impregneerspreiga töötlemine, ainult käsipesu

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Indias, Purecotz vabrikus

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.