Loomus
Loomuse annetus

EUR50 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

MTÜ Loomus on loomade eestkoste organisatsioon. Tänu Sinu annetusele saab Loomus esindada nende loomade huve, keda kasutatakse karusnaha tootmiseks, põllumajanduses ja meelelahutustööstuses.

Loomuse pühendunud töö tulemusena on Eestis 2018. aastast keelustatud metsloomade kasutamine meelelahutuses ning praegu on Loomuse kõige olulisem teema karusloomafarmide keelustamine. Sinu annetuse abil saab Loomus ellu viia kampaaniaid, tõsta inimeste teadlikkust ning töötada loomasõbralikuma tuleviku nimel.

 

Lisaks esindab Loomus Eestis rahvusvahelist karusnahavaba programmi “Fur Free Retailer”, millega on liitunud ka Slow pood. Programmi eesmärk on julgustada ettevõtteid loobuma karusnahast ja edendada eetilist tarbimist.

Kui lisad ostukorvi annetuse, teeme Loomusele kuu lõpus ülekande, et toetada nende tegevust.

Loe Loomuse tegemiste kohta rohkem nende kodulehel: www.loomus.ee

Loomus

Eesti, loomus.ee
Loomus on loomade eestkoste organisatsioon. Loomus esindab eelkõige nende loomade huve, keda kasutatakse põllumajanduses, loomkatseteks, meelelahutustööstuses ja karusnaha tootmiseks. Loomade eestkoste tähendab kõikide loomade huvide ja loomuomaste õiguste kaitset ning loomade huvide esindamist ühiskondlikes aruteludes. Loomuse eesmärkideks on loomatemaatika tähtsuse tõstmine Eesti ühiskonnas; loomasõbraliku mõtlemise, käitumise ja tarbimise leviku suurendamine; loomakaitsepoliitika kujundamine.