Bleed
Active Mountain Tencel sokid

14,90 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Kas see kõlab tuttavalt? Võtad matkajalanõud jalast ja kogu su pere hakkab minestama juustu haius peale. Selle olukorra vältimiseks soovitame TENCEL® Active Mountain sokke.

Oma laheda mägitrükiga eristuvad nad teistest spordisokkidest, kuid veel olulisem on nende funktsionaalsus. TENCEL® ja orgaanilise puuvilla segu on hingav ja lõhna neutraliseeriv. Tugevdatud kanna- ja varbapiirkond annab sokkidele eriti pika eluea.

Materjal: 72% Tencel, 22% orgaaniline puuvill, 5% elastaan

Valmistatud: disainitud Saksamaal, toodetud Portugalis

Sertifikaat: Fairtrade

Pesemine: käsitsi või masainas, 40C juures

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008