Allahindlus!

Bleed
Basic 365 Tencelist pikavarrukaline särk

49 EUR 39 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Bleedi Tencelist valmisatud pika varrukaga särgil on kerge V-kaelus ja sirge lõige. Materjal on valmistatud 100% ülipehmest, voolavast TENCEL®-ist. See multifunktsionaalne särk sobib suurepäraselt diivanil vedelemiseks, minimalistlikuks välja mineku riietuseks või soojaks teiseks kihiks sportimiseks.

Bleedi 365 kollektsiooni stiilid on puhtad ja ajatud. Lihtsa väljanägemise kõrval avaldab muljet ka uuenduslik materjalikasutus. Puuduvad prindid ja tikandid, mis neutraalsest välimusest tähelepanu tõmbaks. Kõik selle kollektsiooni tooted sobivad minimalistliku stiiliga, on absoluutselt ajatud, neid on lihtne kombineerida ja on iga ökoloogilise garderoobi aluseks.

Suurus: rind / pikkus / varrukas
S – 56 / 71 / 64 cm
M – 58 / 73 / 66 cm
L – 60 / 75 / 68 cm

Materjal: 100% Tencel, pisike orgaanilsiest puuvillast logoga silt küljel

Päritolu: disainitud Saksamaal, toodetud Portugalis

Pesemine: pahupidi pööratuna, 40C juures

Allahindlus!

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008