Allahindlus!

Mud Jeans
Regular Dunn teksad – True Indigo

109 EUR 76 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Regular Dunn on kergelt alt kitseneva lõike, keskmise säärelaiuse ja nööpkinnitusega teksad BCI-sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast.

The Better Cotton Initiative (BCI) eesmärgiks on muuta ülemaailmset puuvillakasvatust nii keskkonna kui kasvatajate hüvanguks.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks toodeteks ümber töödelda. Nii võib Sinu teksadest saada hoopis mõnusalt pehme kudum.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

Suurused: Pikkus 34″ – sisekülg 86,5cm; 36″ – 91,5cm
Laius tollides / Talje / Puus / Kints / Põlv

29” – 40,4 / 49,9 / 29,1 / 21,3 cm
31” – 42,7 / 52,2 / 30,3 / 21,9 cm
32” – 43,8 / 53,3 / 30,9 / 22,2 cm
Vt mõõtude tabelit.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill

Hooldus: masinpesu 30C

Valmistatud: Touza, Tuneesia

Allahindlus!

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.