Allahindlus!

Mud Jeans
Teksad Regular Dunn – True Indigo

95 EUR 76 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Regular Dunn on kergelt alt kitseneva lõike, keskmise säärelaiuse ja nööpkinnitusega teksad BCI-sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast.

The Better Cotton Initiative (BCI) eesmärgiks on muuta ülemaailmset puuvillakasvatust nii keskkonna kui kasvatajate hüvanguks.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks toodeteks ümber töödelda. Nii võib Sinu teksadest saada hoopis mõnusalt pehme kudum.

Suurused: Pikkus 34″ – sisekülg 86,5cm; 36″ – 91,5cm
Laius tollides / Talje / Puus / Kints / Põlv

29” – 40,4 / 49,9 / 29,1 / 21,3 cm
31” – 42,7 / 52,2 / 30,3 / 21,9 cm
32” – 43,8 / 53,3 / 30,9 / 22,2 cm
Vt abi mõõtmisel.

Värv: tume indigosinine
Materjal: 100% orgaaniline puuvill
Hooldus: masinpesu 30C
Sertifikaadid: BCI sertifitseeritud
Valmistatud: Touza, Tuneesia

Allahindlus!

Mud Jeans

MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.