True North
T2100 valge Tencel T-särk

31,50 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

See avara lõigeka T-särkgi kangas sisaldab lisaks mahepuuvillale Tencel™ modaalkiude, mis on valmistatud taastuvast toormaterjalist pöögipuust. Kõik Tencel ™ standardsed kiudained on biolagunevad ja komposteeritavad nii tööstuses, kodus, pinnases kui ka meretingimustes, seega saavad nad täielikult tagasi looduse osaks.

Suurt elastust pakkuvad Tencel™ modaalpuidupõhised kiud pakuvad tekstiilidele pikaajalist kvaliteetset pehmust ning hoiavad loomulikult niiskuse transporti ja püsides naha vastu mõnusana. Tänu kiudude klanitud ristlõikele säilivad Tencel™ modaalkiudu sisaldavad riided pehmuse ka pärast korduvat pesemist.

Suurus: laius / pikkus õlast
M – 51cm / 69cm

Materjal: 58% mahepuuvill, 39% Tencel modaal, 3% elastaan

Tootja: disainitud Sakamaal, toodetud Türgis (puuvilla kasvatusest lõpptooteni)

Hooldus: pesta pahupidi pööratyuna 30C juures

True North

Saksamaa, weartn.de
True North on 2021. aastal loodud uuenduslik vabaaja riiete bränd, mille fookuses on jätkusuutlikkus. Uus kaubamärk on osa ALBERO ja LEELA COTTON perekonnast, mis on jätkusuutlikkuse ja orgaanilise äri alal olnud edukas ja entusiastlik üle 25 aasta. True North brändiga on Leela Cotton oma tootmises võtnud kasutusele ka ümbertöödeldud ja keskkonnasõbralikke funktsionaalseid kangaid. True North teeb funktsionaalseid rõivaid, mis on hingavad ja sobivad seetõttu ideaalselt sportimiseks ja õues viibimiseks. Lihtsad ja ilusad disainid võimaldavad True North baaselemente kanda ka igapäevaelus – seda eriti puhta südametunnistusega.