Allahindlus!

Glimpse
Mustad lühikesed püksid ‘Drongo’

57 EUR 28,50 EUR

  • M
  • S
  • L
Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Mugavad orgaanilisest puuvillast valmistatud lühikesed püksid, mis on oma lõikelt lihtsad ja sobilikud casuali outfiti juurde.

Glimpse Humanitarian Fashion toodete ostuga toetad ettevõtte humanitaaralgatust, mis on pühendunud Indias inimkaubanduse ohvriks langenud naistele töökohtade loomisele ja nii erialase väljaõppe kui üldhariduse andmisele.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill

Päritolu: disainitud Saksamaal, valmistatud Indias

Pesta: kuni 40C, käsitsi või masinas

Suurus: Julian on 1,84m pikk ja kannab M suurust

Allahindlus!

Glimpse

GLIMPSE on ainulaadne kombinatsioon moe- ja humanitaarettevõttest, mis palkab oma toodangu valmistamiseks sundprostitutsiooni ohvreid Indias, andes neil seeläbi uusi perspektiive ja võimalusi. Inimõigusorganisatsioonide poolt seksuaalorjusest päästetud naised saavad Glimpse'i õmblustöökojas kutseõppe ja õiglased töötingimused. Nende riiete taga on päris inimesed ja elulood ning iga rõivaeseme sees on kõikide selle tegemises osalenud naiste isiklike templitega silt. Kõik tooted on orgaanilistest materjalidest ja tulevad Glimpse'i meeskonna poolt kontrollitud vabrikutest ning nende esmane prioriteet on pakkuda oma töölistele turvaline töökoht ja haridus, mis omakorda annab rõivaesemele väga erilise lisandväärtuse. 'Love Sells'