Allahindlus!

Gorilla
Meeste hall KALE T-särk

25 EUR 19 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Mõnusast pehmest materjalist mugava lõikega särk meestele.

Tencel lyocelli peetakse praegu saadavalolevatest kõige keskkonnasõbralikumaks tsellulooskiuks. See on toodetud säästvalt kasvatatud eukalüptipuude puukiududest. Ainuke kemikaal, mida kasutatakse on mittetoksiline amiinoksiidist lahus, millest 99% saab taaskasutada, võimaldades kiu tootmist suletud ringis.

Mõju keskkonnale on minimaalne ning energia- ja veesäästlik.

Puuvill on heaks kiidetud GOTS poolt ja puuvillakasvatus on akrediteeritud Soil Associationi poolt. Kõik Earth Positive kollektsiooni särgid on toodetud Carbon Trust sertifikaadiga (BSI PAS205), mis kindlustab 90% väiksema süsiniku jalajäljega jätkusuutliku tootmise.

Materjal: 50% Tencel lyocell, 50% orgaaniline puuvill

Tootja: särk Türgi, siiditrükk Eestis

Sertifikaadid: FSC, Global Organic Textile Standard, Fair Wear Foundation, Oeko-Tex 100

Fair Wear Foundation sertifikaat seisab selle eest, et tootmisprotsessis ei oleks sotsiaalset ebaõiglust, tootmisahel oleks läbipaistev, ei kasutataks lapstööjõudu ning töötingimused, tööaeg ja palk oleks õiglased.

Oeko-Tex Assotsiatsioon testib riiete kahjulike keemiliste ainete sisaldust ning Oeko-Tex 100 sertifikaadi saanud tooted on nahasõbralikud ja ei kanna endaga kaasas terviseriske.

Allahindlus!

Gorilla

Aadressil gorilla.ee alustas 2017. aasta kevadel tegevust elustiiliblogi, mis on kantud soovist tõsta eesti lugeja teadlikkust keskkonna- ning terviseteemadel. Ajaveeb võtab sõna teemadel, mis vaatamata oma olulisusele ja aktuaalsusele eestikeelses meedias piisavalt palju ja tõsiseltvõetavat kajastamist ei leia: plastikreostusest lihaasendajateni. Isikliku valikuvabaduse eelduseks – puudutagu see igapäevast ostukorvi või laiaulatuslikke elustiilivalikuid – on teadlikkus ja informeeritus. Juurdepääsu selleks vajalikule informatsioonile Gorilla blogi püüabki tagada. Et aga teooria ka praktiasse viia, sai ajaveebiga paralleelselt asutatud ka kirjastus ja loodud esimene Gorilla särgikollektsioon.