ThokkThokk
Landscape pusa

49 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Seda ThokkThokk kampsunit iseloomustab selge disain ja mugav elegants, mis on kombineeritud lahedate detailidega.

Kampsun on valmistatud kõrgekvaliteedilisest GOTS ja Fairtrade sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast, mis on super pehme ja mugav.

Klassikaline ümmarguse kaelusega ja elastse vöökohaga lõige muudavad selle kampsuni kergesti kombineeritavaks igapäevaseks kaaslaseks.

Another highlight is the graphical landscape print!

Toote ostuga toetad ThokkThokk laste tööjõu vastast projekti.

 

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 300g/m²

Sertifikaat: GOTS, Fairtrade, Soil Association

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Rind / alaserv / pikkus
S – 52 / 49 / 65 cm
M – 55 / 52 / 67 cm
L – 59 / 55 / 69 cm

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.