Allahindlus!

ThokkThokk
Kahtpidi kantav jakk

75 EUR 60 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

See lahe suvine jope on kantav mõlemat pidi. Üks poolon suviselt heledast hallist kootud orgaanilisest puuvillast ja kahe küljetaskuga, teist poolt kaunistab aga musta-valgekirju “Marmor” mustriga orgaaniliseest puuvillasest trikotaaž.

Pööratav jakil on kitsamapoolne lõige ja klassiklaised varrukad. Mitmekülgne, kerge jope, mis sobib nii sooja kevad/sügis päeva kui ka päikeselisse suveõhtusse!

Jakk on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ja toodetud õiglaselt Indias.

Iga ThokkThokk toote ostuga toetad ka nende laste tööjõu vastu suunatud projekti.

 

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 120g/m², 160g/m²

Sertifikaat: GOTS, Fairtrade, Soil Association

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Rind / alaserv / pikkus / varrukas
S – 53 / 43 / 65,5 / 76 cm
M – 58 / 56 / 67,5 / 78 cm
L – 61 / 58,5 / 69,5 / 80 cm

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.