Allahindlus!

ThokkThokk
Feather T-särk

35 EUR 21 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Musta stliseeritud sulemustriga särk, kontrastsete mustade varrukatega.

Kvaliteetne, sile ja kauakestev orgaaniline kangas annab T-särgile mugava sobivuse ja võimaldab seda kaua kanda ilma vormi kaotamata. T-särk on värvitud vastavalt OEKO-TEX® Standard 100-le ilma kahjulike kemikaalideta. Tootmisettevõte on SA8000 sertifitseeritud.

Valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning õiglaselt toodetud Indias.

Kõikide ThokkThokk toodete puhul kasutatakse orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti brändi lapstööjõuvastast projekti.

Suurus:
Rind / puus / pikkus
S – 48,5 / 48,5 / 71,5 cm
M – 51 / 51 / 73 cm
L – 53,5 / 51 / 74,5 cm

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 160g/m²

Sertifiaadid: GOTS, Fairtrade, Soil Association

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Indias

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.