Melawear
ÜHISTELLIMUS: meeste ja naiste tennised (12.07.2020)

89 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Mmaailma esimesed Fairtrade ja GOTS sertifikaadiga jalanõud!

Tugevast orgaanilisest puuvillasest lõuendist tossud on eriti mugavad ja hingavad. Naturaalsest kummist tallad pehmendavad jalgu ja tagavad pehme ning mugava istuvuse. Samal ajal annab see tossudele paindlikkuse ja haarduvuse.

Tossute pikaealisuse tagamiseks on kasutatud vesipõhiseid ja GOTS-sertifikaadiga liime ning disaini integreeritud 360° õmblused. Seega ühendavad MELA tossud kaasaegse disaini ning kõrgeima kvaliteedi nii inimestele kui ka keskkonnale.

Vaata tenniste valmimise dokumentaali ja uuri täpsemalt Melawear lehelt.

Ühistellimuses osalemiseks: 

  1. Lisa see toode õiges suuruses ostukorvi
  2. Tellimsue märkusesse kirjuta: 1. meeste v. naiste; 2. värv: hall, sinine/hall, must/valge, must
  3. Vormista tellimus hiljemalt 12.juulil
  4. Omalt poolt anname tellimuse edasi 13. juulil ja edastame sulle kauba nii pea kui oleme selle kätte saanud.

Sertifikaadid: Fairtrade puuvill, GOTS (CERES-0199), Grüner Knopf

Detailid: välismaterjal vastupidavast ja hingavast orgaanilisest puuvillast lõuendist, orgaanilise puuvillast vooder, libisemiskindel ja elastne naturaalkummist tald, naturaalkummist polster sisetallas ja kontsa ümber, kaasas lisapaelad

Suurus: tennised on pigem väiksepoolsed. Kui su kingasuurus jääb kahe suuruse vahele, telli suurem suurus.

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Indias, Purecotz vabrikus

*Ühistellimuse toodetele kehtivad tavapärased tagastustingimused.

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.