Metsik Toit
Plakat Söödav metsik loodus

28 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Selle plakati jaoks on Metsik Toit Eesti loodusest välja valinud kümme söödavat metsikut organismi, mis paistavad silma oma mitmekülgse kulinaarse ja traditsioonilise kasutuse, gastronoomilise potentsiaali kui ka mõjuva välimuse poolest.

Plakat rikastab erinevat tüüpi interjööre, sobides nii argisesse kontoriruumi, kööki, lastetuppa, kui raamituna kohviku- või elutoaseinale.

Plakatit võib kasutada oma originaalkujul sisekujundusliku elemendina või lasta oma fantaasial lennata ning muuta plakat ainulaadseks, värvides loodusmotiive koos laste või sõpradega. Plakat on nii silmailu pakkuv, kui ka täis inspireerivaid teadmisi, õhutades avastama meid ümbritsevat söödavat metsikut loodust.

Sobib hästi soolaleiva või sünnipäeva kingiks.

Materjal: Trükitud kõrgekvaliteedilisele katmata 170 gsm plakati paberile

Suurus: 50x70cm, kall 200g

Pakend: Plakat on pakitud kartongist postitorusse (mõõdud: 70×540 mm), pakendi peal on etikett, mis sisaldab tooteinfot ja -kirjeldust.

Disainitud ja valmistatud: Metsiku Toidu poolt Eestis.

Loe plakatil olevatest organismidest lähedamalt: metsiktoit.ee/plants

Metsik Toit

“Metsik” on piiranguteta suhtumine sellesse, mis on või mis võib olla toit. Meid ümbritsev looduskeskkond on täis söödavat, ometi ei ole me tingimata harjunud seda sellisena kogema. Metsiku Toidu eesmärk on õhutada inimesi tundma ja väärtustama nende ümber leiduvat söödavat loodust ning katsetama metsikute taimede maitsete, lõhnade ja tekstuuridega.