Soulbottles
Veepudeli puhastuspärlid

12,90 EUR

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Roostevabast terasest puhastuspärlitega on hingepudel hetkega puhas: pisikesed pallikesed ja lonks kraanivett pudelisse, hetk raputamist ja puhas! Ja seda kõike ilma plasti või pesuvahendita.

Videojuhendist leiate juhiseid ja teavet selle kohta, kuidas oma puhastushelmeid pikka aega nautida. Pärlid sobivad kõigi klaasist või roostevabast terasest hingepudelite puhastamiseks.

Materjal: roostevaba teras

Valmistatud: Saksamaal

Soulbottles

Aastas lõpetab 35.000.000.000 plastpudelit prügimägedel ja ookeanides / Ühel PET pudelil kulub loomulikul teel hävinemiseks 450 aastat / Plastpudelite tootmiseks kulub ühe pudeli kohta 3 liitrit vett ja kokku sama palju naftat kui ühe miljoni auto kasutamiseks aastas / Ainult 1/10 pudelitest töödeldakse ümber / Soulbottle valmistatakse Saksamaal taaskasutatavatest materjalidest ja sisaldab 20% juba ümbertöödeldud klaasi. „Me tahame igale inimesele võimaldada ja teda inspireerida oma igapäevaelu teadlikult, jätkusuutlikult ja õnnelikult kujundama.” Soulbottles valmistab selle mõtte teostamiseks ilusaid, plastikuvabu joogipudeleid võitlemaks ühekordselt kasutatavate, prügi tekitavate plastikpudelite vastu. Iga müüdud pudeli eest annetatakse 1€ heategevuslikele projektidele piirkondades, mille elanikud kannatavad puhta joogivee puuduse all.