Klean Kanteen
Reflect veepudel, 532ml

35 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tõeliselt kauni disainiga pudel, mille valmistamisel on kasutatud ainult kolme materjali – roostevaba terast, bambust ning väikest silikoonrõngast tihendiks. Isegi logo on peale graveeritud, mitte värvitud. See on esinduspudel inimesele, kes hindab ilu ja keskkonnasõbralikkust.

  • Pudelisse võib panna kõiki külmi ja mõõdukalt soojasid jooke (kuumade jookide puhul tuleb meeles hoida, et pudel on sama temperatuuriga kui seal sees olev jook).
  • Kõik kasutatud materjalid on ohutud, sealt ei leki kemikaale (nt BPA, BPK).
  • Pudel on tehtud täielikult taaskasutatavatest materjalidest.

Materjal: roostevaba teras, bambus, silikoon

Päristolu: disainitud Californias, vastutustundlikult valmistatud Hiinas

Maht: 532ml

Kaal: 215,4 g

Mõõdud: suudme ava: 44 mm, põhja laius: 72,8 mm, kõrgus: 19,5 cm

NB! Bambuskorki ei tohi pesta nõudepesumasinas, isegi käsitsi pestes ei tohi teda leotada.

Klean Kanteen

Põhja-California pereettevõte Klean Kanteen valmistab alates 2004. aastast kergest roostevabast terasest, bisfenool A (BPA)-vabu, korduvkasutatavaid joogi- ja termospudeleid. Brändi eesmärk pakkuda taskukohaseid, vastupidavaid ja kvaliteetseid joogipudeleid, on ajendatud laiemast missioonist tuua tähelepanu ühekordsete plastpudelite kasutamisega seotud keskkonna- ja terviseprobleemidele, nagu plastireostus ja hormonaalsüsteemi häired. Üks roostevabast terasest jooginõu asendab tervet eluiga plastiknõudega. On ju Kleen Kanteeni pudelid mõeldud kestma aastakümneid.