Soulbottles
One Drop Can Change the World 0,6l veepudel

32 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

“Üks tilk võib muuta maailma” – veepudel, mis julgustab.

Nõudepesumasinas pestav? Põhimõtteliselt võib. Kuid – kuldne tilk pudelil ja kuldne kaas kaotavad nii  aeglaselt sära. Samas … üks tilk on nii tunnistajaks, kui palju sa oma hingepudelit kasutad. Ka selles on oma võlu. Lihtsalt öeldes: äras pane nõudepesumasinasse ;).

Disaininud: Flora Karger

Vesi on vesi. Pudelivee tootmine ja transportimine raiskab kütust. Kraanivesi on vähemalt sama hea, kui mitte paremgi.

Soulbottle on maailma puhtaim veepudel. Klaas on läbipaistev, ei varja saladusi, mustust ega mikroobe.

Iga ostetud veepudeli pealt läheb 1 euro tootja ja Viva con Agua puhta joogivee koostööprojekti.

 

 

Materjal: klaas, keraamika, roostevaba teras, kautšuk, kullatud kork ja üksik täpp

Mõõtmed: kõrgus 26cm, Ø 7,5 cm

Maht: 0,6l/470g

Valmistatud: Saksamaal

Valmistatud klaasist, millest 20% on ümbertöödeldud. Sinu veepudel võis olla eelmises elus kurgipurk või viskipudel. Sinu veepudelist võib saada kurgipurk või viskipudel. Või uus Soulbottle. Keraamiline kork traditsioonilise metallist sulguriga. Lekkekindel kautšukipuu kumm.

Soulbottles

Aastas lõpetab 35.000.000.000 plastpudelit prügimägedel ja ookeanides / Ühel PET pudelil kulub loomulikul teel hävinemiseks 450 aastat / Plastpudelite tootmiseks kulub ühe pudeli kohta 3 liitrit vett ja kokku sama palju naftat kui ühe miljoni auto kasutamiseks aastas / Ainult 1/10 pudelitest töödeldakse ümber / Soulbottle valmistatakse Saksamaal taaskasutatavatest materjalidest ja sisaldab 20% juba ümbertöödeldud klaasi. „Me tahame igale inimesele võimaldada ja teda inspireerida oma igapäevaelu teadlikult, jätkusuutlikult ja õnnelikult kujundama.” Soulbottles valmistab selle mõtte teostamiseks ilusaid, plastikuvabu joogipudeleid võitlemaks ühekordselt kasutatavate, prügi tekitavate plastikpudelite vastu. Iga müüdud pudeli eest annetatakse 1€ heategevuslikele projektidele piirkondades, mille elanikud kannatavad puhta joogivee puuduse all.