FirstFlush
Üks Väga Hea Oolong Tee

EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Gaba oolong on lisaks oksüdeerimisele pandud töötlemise ajal ka lämmastikurikasse keskkonda. Jaapani teadlased avastasid paar kümnendit tagasi, et selline valmistamise viis suurendab rahustava toimega naturaalse Gaba ehk gamma-aminovõihape avaldumist teelehtedes.

Nii sai Gaba tee tuntuks kui üks suurepärane rahustav tee ja seda hoolimata kofeiini sisaldusest. Seega kui on vaja kosutavat und, siis haara pakk kaasa.

Päritolu: Hiina, Fujian

Pakendatud: Eestis

Tee kategooria: oolong

Kaal: 40g (100g/17,5€)

 

FirstFlush

FirstFlushi eksisteerimise põhjused peituvad sügavas armastuses tee vastu. Taime vastu, kes ühendab inimesi, kultuure, religioone. Firma koosseisu moodustavad eranditult inimesed, kelle elu on ühel või teisil viisil seotud selle võimsa taimega. Tassike teed peatab elu stressirikka rütmi ning aurav tassike õpetab meid hetkeks seisatama ja elu nautima ning tasub joogiga, mis on täidetud elava energiaga. Brändi eesmärgiks on edendada Eesti teekultuuri tuues kohalikule turule kvaliteetseid teesid. Firma põhitegevus on suunatud HORECA sektorile ning brändi all leiab tooteid kohvikutes ja restoranides üle Eesti.