Soulbottles
Türkiissinisest klaasist sirge joogikõrs

5,90 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooria:

Kirjeldus

Ideaalne suvise jääkohvi aksessuaar: klaasist kõrs. Stiilne ja praktiline.

Klaas on läbipaistev, ei varja saladusi, mustust ega mikroobe.

Kõrs on ekstra pikk, et sobiks ka hästi Soulbottles’ist joomiseks.

PS. Joo vett. Vesi on vesi. Pudelivee tootmine ja transportimine raiskab kütust. Kraanivesi on vähemalt sama hea, kui mitte paremgi.

Materjal: klaas

Mõõtmed: pikkus 30cm, Ø 1 cm

Valmistatud: Saksamaal

Valmistatud klaasist, millest 20% on ümbertöödeldud. Sinu kõrs võis olla eelmises elus kurgipurk või viskipudel. Sinu kõrrest võib saada kurgipurk või viskipudel. Või uus Soulbottle.

Soulbottles

Aastas lõpetab 35.000.000.000 plastpudelit prügimägedel ja ookeanides / Ühel PET pudelil kulub loomulikul teel hävinemiseks 450 aastat / Plastpudelite tootmiseks kulub ühe pudeli kohta 3 liitrit vett ja kokku sama palju naftat kui ühe miljoni auto kasutamiseks aastas / Ainult 1/10 pudelitest töödeldakse ümber / Soulbottle valmistatakse Saksamaal taaskasutatavatest materjalidest ja sisaldab 20% juba ümbertöödeldud klaasi. „Me tahame igale inimesele võimaldada ja teda inspireerida oma igapäevaelu teadlikult, jätkusuutlikult ja õnnelikult kujundama.” Soulbottles valmistab selle mõtte teostamiseks ilusaid, plastikuvabu joogipudeleid võitlemaks ühekordselt kasutatavate, prügi tekitavate plastikpudelite vastu. Iga müüdud pudeli eest annetatakse 1€ heategevuslikele projektidele piirkondades, mille elanikud kannatavad puhta joogivee puuduse all.