Soulbottles
Soulfilter stardipakk

39,90 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooria:

Kirjeldus

Olgu kodus, kaugtööl või reisil kõige sügavamas džunglis – paljudes riikides ei saa tervislikel põhjustel kraanivett juua või on kodus mure kraanivee pärast ja tuleb vett osta plastpudelites. Noh, vähemalt siiani! Soulbottles filter mitte ainult ei filtreeri veest välja 99,9% kõigist bakteritest ja viirustest, vaid eemaldab ka kloori maitset ja mustust.

Tänu Soulfilter stardipakile võid järgmisel seiklusel isegi lombivett juua! Lihtsalt sisesta filter oma lemmik hingepudelisse ja hakka rüüpama.

  • Puhastab kuni 300 l kraanivett või 150 l looduslikikku vett
  • sobib igale hingepudelile alates 0,6 l
  • sõltumatult kontrollitud ja testitud

Loe lisaks.

Komplektis: hingefiltri ümbris, hingefiltri kassett, hingekork (silikoonist suuosa), terasklamber ja käepide – filtrikassett on vahetatav.

Filtrimaterjal: nanoalumiiniumoksiid ja aktiivsüsi mittekootud membraanil
Kate: 100% taaskasutatud polüpropüleen
Sulgemine ja käepide: roostevaba teras
Suuosa ja toru: silikoon

Kaal: 90 g
Pooride suurus: 1,5 μm

Valmistatud: Saksamaal

Hügieenilistel põhjustel saab tagastada ainult kasutamata ja originaalpakendis.

Soulbottles

Aastas lõpetab 35.000.000.000 plastpudelit prügimägedel ja ookeanides / Ühel PET pudelil kulub loomulikul teel hävinemiseks 450 aastat / Plastpudelite tootmiseks kulub ühe pudeli kohta 3 liitrit vett ja kokku sama palju naftat kui ühe miljoni auto kasutamiseks aastas / Ainult 1/10 pudelitest töödeldakse ümber / Soulbottle valmistatakse Saksamaal taaskasutatavatest materjalidest ja sisaldab 20% juba ümbertöödeldud klaasi. „Me tahame igale inimesele võimaldada ja teda inspireerida oma igapäevaelu teadlikult, jätkusuutlikult ja õnnelikult kujundama.” Soulbottles valmistab selle mõtte teostamiseks ilusaid, plastikuvabu joogipudeleid võitlemaks ühekordselt kasutatavate, prügi tekitavate plastikpudelite vastu. Iga müüdud pudeli eest annetatakse 1€ heategevuslikele projektidele piirkondades, mille elanikud kannatavad puhta joogivee puuduse all.