Zotter
Šokolaad Labooko Time Travel

3,80 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Mõlemat erineva jahvatusajaga Criollo šokolaadi iseloomustab mahe ja elegantne šokolaadikarakter. Avasta meeldiv aroom, milles on ühendatud musta tee, kuivatatud puuviljade ja rosinate noodid. 16-tunnise jahatusajaga šokolaadil on vaoshoitum pukett. Suulage hellitab peene karamelli aroom, millele lisanduvad pehmed tee noodid, palju vahukoort ja rosinate selge, kuid tasakaalustatud maitse.

Seevastu 20-tunnise jahvatusajaga tahvli aroom on intensiivsem. Märkad kohe hoopis teistsugust rõhuasetust, nimelt musta teed, ehkki selle sidumine karamelli ja peenete viinamarjasortidega muudab selle vaoshoitumaks.

Tume, 70% Peruu šokolaad
Kivijahvatuse aeg: 16 ja 20 tundi

Vegan, laktoosi- ja gluteenivaba.
Koostis: Peruust pärit kakaomass°*, toorroosuhkur°*, kakaovõi°*

Kakao: min 70%
°100% kontrollitud mahepõllumajandusest
*Kaubeldud kooskõlas õiglase kaubanduse standarditega.

Võib sisaldada erinevate pähklite ja maapähkli tükikesi, seesamiseemneid, piima ning soja.

Kaal: 70g (5,4€/100g)

Zotter

Austria, www.zotter.at
Austria perefirma Zotter on Euroopas ainus šokolaaditootja, kes toodab šokolaadi „kakaooast-šokolaaditahvlini“ oma katuse all ning eranditult mahedalt ja õiglase kaubanduse standarditele vastavalt. Oma käsitsi valmistatud šokolaadiga on nad ümber lükanud traditsioonilise arusaama šokolaadist – uued maitsekombinatsioonid, uus formaat, uus pakendamiskunst ja delikatesside muutmine roheliseks toiduks.