Melawear
Roosa mustriga kotike

14,90 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mela suurel kosmeetikakotil on põhisahtlis kaks sisetaskut, et väikesed esemed kaduma ei läheks. Seda saab kasutada mitmel viisil; kosmeetikakotina, reisimiseks, suure pinalina või väikeste esemete hoiustamiseks.

Kosmeetikakott on Fairtrade Cotton ja GOTS sertifikaadiga ning valmistatud eranditult säästvatest materjalidest. See hõlmab mahepõllumajanduslikust puuvillast lõuendit ning nikli- ja kroomivaba tõmblukku. Kasutamise ajal erinevatel viisidel luuakse aja jooksul ainulaadne toode.

Suurus:

  • maht: 2,5 liters
  • kõrgus: 15 cm
  • laius: 20 cm
  • sügavus: 8 cm

Materjal: 560GSM mahepuuvillane lõuend

Seetifikaat: GOTS, FairTrade, Green Button

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.