Slow
Slave to Fashion – Safia Minney

18 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kas teadsid, et 35.8 miljonit inimest on kaasaegse orjatööstuse lõksus? Seda väga suurt arvu hoiab üleval ülemaailmne nõudlus odava tööjõu järele. Sest paraku just nii kiirmoetööstus 21. sajandil töötab.

Aga see ei pea nii olema. Õiglase kaubanduse ja jätkusuutlikkuse ekspert Safia Minney on koondanud oma teadmised ja isiklikud kogemused kaasaegsest rõivatööstusest siia raamatusse ning annab nõu, mida teha, et ebainimlikule ja ebavajalikule kannatusele viimaks lõpp teha.

Kergesti mõistetav raamat, mis koos ilusa disaini, isiklike lugude ja hõlpsate infograafikutega, teeb kõik selleks, et tõsta tavatarbija teadlikkust moetööstuse paremaks muutmisel.

Suurus: 160 lehekülge, pehmekaaneline, 10 x 203 x 241 mm

Avaldatud: 24. aprill 2017

Keel: inglise

Kirjastus: New Internationalist

ISBN: 1780263988

Slow

Eesti, www.slow.ee
Slow on isiklikust kvaliteetsete ja minimalistlike rõivaste otsingutest välja kasvanud teadlik ja vegan elustiili pood, mille eesmärk on tuua Sulle jätkusuutlikke, stiilseid ning taskukohaseid tooteid. Nii kauba valikus kui kontseptsioonis rõhume teadlikkusele ja jätkusuutlikkusele. Slow brändi alla on siin kondatud meie valikus olevad erinevate kirjastuste raamatud, kuna just teadmised on Slow peamiseks tegevusalaks.