Einhorn
Näperdamisdžungel kondoomid, 7tk

7,30 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kas teate ka seda tunnet: olla džunglis, rännata ja pidevalt mõelda, et oled midagi unustanud? Ei? Me ka mitte!

Sest meil on see mugav kondoomipakk! Esmaklassiline ellujäämiskomplekt! Metsikute aegade praktiline kaaslane tuleb läbimõeldud 7in1 kombona. Seitse kondoomi ruumisäästlikus ja ümbertöödeldavas kotis.

Muide, sobivad ka tee valmistamiseks, lase lihtsalt kolm minutit tassis tõmmata. Toimib suurepäraselt, lihtsalt ei maitse väga …

Pole ikka veel veendunud? See toode on võitnud ükssarviku kujundusauhinna, mille annab juhusliku valikuna välja Einhorni kontorikoer uuenduslike toodete eest.

Pakk sisaldab: Seitse üksikult pakendatud, silikooni baaslil libestiga kaetud kondoomi (1tk/1,07€)

Kondoomid on: 54mm laiusega (standard suurus), 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised (lisaruumiga tipus)

Koostis: 100% looduslik kautsukist lateks, ümbrispakend ümbertöödeldav paber

Lisaks: kaasas eestikeelne ning paki sees inglise ja saksakeelne kasutusjuhend

Tootja: Lateksi kasvatus ja tootmine Malaisias, disainitud Berliinis

Säilivus: 3-4 aastat (kuupäev pakendil)

Einhorn

Saksamaa, www.einhorn.my
Einhorn on Saksa firma, mille toodanguks on julmuse vabad ja vegan kondoomid, mis vastupidiselt tavapärastele väikestele (jube keeruliselt avatavatele) pakenditele on hoopis hästi disainitud pakikestes. Ise nimetavad nad neid krõpsupakkideks ning üritavad nende stiilsete ja lõbusate disainidega vähendada ka piinlikustunnet kassa juures, mis ikka vahest kipub tekkima. Küsid, et mis mõttes kondoomid ei ole vegan? Sest selleks, et lateks teha pehmeks ja libedaks kasutatakse piimast saadavat proteiini – kaseiini. Seepärast ei ole ka enamus kondoome veganid.