by MUKK
Nahka ühtlustav pulk

15 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Õlisegu hooldab naha ebapuhtusi ilma kuivatamata ja toetab põletike paranemist. Koostisesse kuuluv teepuuõli aitab avada ummistunud poore ja lavendel soodustab vereringe paranemist, mille tulemusena kiireneb naharakkude uuenemine. Jojoobaõli normaliseerib naha loomulikku tasakaalu. Sobib ka putukahammustustele ja kriimustustele.

Nahatüüp: Kõikidele nahatüüpidele

Põhikoostisosad: Jojoba õli, kookosõli, lavendel, teepuuõli

Tekstuur: Õlibaasil

Lõhn: Värske lilleline ja kampriline

Koostis: Simmondsia Chinensis Seed Oil**, Cocos Nucifera Oil**, Ricinus Communis Seed Oil**,  Tocopheryl Acetate, Lavandula Angustifolia FlowerOil**, Melaleuca Alternifolia Leafoil**, Linalool*, Limonene*, Geraniol*

*100% looduslikud eeterlikud õlid / **orgaaniline

Kasutamine: Kanna kahjustunud kohale mitu korda päevas, vastavalt vajadusele. Väldi kokkupuudet silmade ja silmaümbrusega.

Toodetud: Saaremaal

Suurus: 10ml (100ml/150€)

by MUKK

Eesti, bymukk.com
By MUKK jaoks on olulised kvaliteetsed ja taimset päritolu koostisosad, tagamaks ohutud ja samas efektiivsed kooslused. Et tagada kontroll loodud väärtustele - lähenetakse ideede arendusele, koostisosade otsimisele ja koosluste testimisele iseseisvalt ja ettevõtte siseselt. Koostöö partneritega põhineb mainel ja kogemusel tarnida kvaliteetset toormaterjali üle maailma. By MUKK asub Saaremaal, mille loodus on põhiliseks inspiratsiooniks kontseptsioonis. Toodetes kasutatakse kohalikku toorainet, et liita traditsioonid ja ürgne loodus tänapäeva teadmistega. Loodud tooted sisaldavad kohalikku käsitsi rannikult korjatud punavetikat, mis lisab väärtuslikke mineraalaineid ja nahka taastavaid omadusi.