Soulbottles
Metslilled 1,0l veepudel

31,50 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooria:

Kirjeldus

Disainer Elisabeth Michieli jaoks on taimemaailm lõputu inspiratsiooniallikas ning näitab looduse tugevust ja mõõtmatust. Metslilled tärkavad lihtsalt kõikjal, värvilised ja vabad: sellest põhimõttest lähtudes arendab ta spontaanselt uusi abstraktseid vorme – püüdes aju välja lülitada ja illustreerida intuitiivsemalt. Selle kujunduse jaoks püüdis ta kasutada vähem värve, kuid selle asemel rohkem tekstuure ja tonaalsusi, et vormid saaksid ise veelgi paremini töötada.

Vesi on vesi. Pudelivee tootmine ja transportimine raiskab kütust. Kraanivesi on vähemalt sama hea, kui mitte paremgi.

Soulbottle on maailma puhtaim veepudel. Klaas on läbipaistev, ei varja saladusi, mustust ega mikroobe.

Iga ostetud veepudeli pealt läheb 1 euro tootja ja WASH’n’soul koostööprojekti.

 

 

Materjal: 60-80% taaskasutatud klaas, keraamika, roostevaba teras, kautšuk

Mõõtmed: kõrgus 29cm, Ø 8,5 cm

Maht: 1,0l/730g

Valmistatud: CO₂ neutraalne tootmine Saksamaal

Valmistatud klaasist, millest 20% on ümbertöödeldud. Sinu veepudel võis olla eelmises elus kurgipurk või viskipudel. Sinu veepudelist võib saada kurgipurk või viskipudel. Või uus Soulbottle. Keraamiline kork traditsioonilise metallist sulguriga. Lekkekindel kautšukipuu kumm.

Soulbottles

Aastas lõpetab 35.000.000.000 plastpudelit prügimägedel ja ookeanides / Ühel PET pudelil kulub loomulikul teel hävinemiseks 450 aastat / Plastpudelite tootmiseks kulub ühe pudeli kohta 3 liitrit vett ja kokku sama palju naftat kui ühe miljoni auto kasutamiseks aastas / Ainult 1/10 pudelitest töödeldakse ümber / Soulbottle valmistatakse Saksamaal taaskasutatavatest materjalidest ja sisaldab 20% juba ümbertöödeldud klaasi. „Me tahame igale inimesele võimaldada ja teda inspireerida oma igapäevaelu teadlikult, jätkusuutlikult ja õnnelikult kujundama.” Soulbottles valmistab selle mõtte teostamiseks ilusaid, plastikuvabu joogipudeleid võitlemaks ühekordselt kasutatavate, prügi tekitavate plastikpudelite vastu. Iga müüdud pudeli eest annetatakse 1€ heategevuslikele projektidele piirkondades, mille elanikud kannatavad puhta joogivee puuduse all.