Living Naturally
Looduslik plekieemalduspulk

4,50 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Looduslik plekkide eemaldaja töötab rohu, punase veini, ketšupi, vere, kaenlaaluste plekkide ja palju muu jaoks. Isegi kõige kangekaelsemad plekid kaovad. Tavalised plekieemaldajad sisaldavad keemilisi puhastusvahendeid, kuid see looduslik plekieemaldaja on päris seep, mis on valmistatud looduslike, biolagunevate koostisosadega.

Puuduvad kunstlikud värvained ja parfüümid, on vaid loodusliku eukalüpti värske ja puhas lõhn ning litsea deodoreeriv jõud.

Koostis: Sodium Cocoate, Sodium Canolate, Glycerine, Soya Oil, Aqua, Litsea Cubeba Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Borax

Kasutamine: Pesu pesemisel: Niisuta kangast ja kanna niiske pulk otse plekile, et tekiks kanga mõlemale küljele vaht, pese vastavalt juhistele.

Vaipade ja mööbliriide jaoks: niisuta pulk ja hõõru käsnasse, hõõru plekki otse seebise käsnaga, eemalda liigne seebivesi niiske lapiga ja lase kuivada.

Tootja: UK

Kogus: 60g (100g/11,25€)

Living Naturally

Inglismaa, www.soapnuts.co.uk
Living Naturally on Ühendkuningriigis pesitsev pereettevõte, mille toodeteks on tundlikule nahale mõeldud taimne pesupesemis-, juukse- ja nahahooldussari. Kõik Living Naturally auhindadega pärjatud tooted on valmistatud Inglismaal täiesti vegan, looduslikest ja orgaanilistest, eetilise päritoluga jätkusuutlikest ja julmusevabadest koostisainetest, milleks on sertifitseeritud orgaanilised ravimtaimed ja kultiveerimata seebipähklid. Tooted ei sisalda SLS-e, parabeeni, mineraalõli, palmiõli, kunstlikke lisandeid ega lõhnaaineid ning neid ei ole testitud loomadel.