Einhorn
Kondoomid ‘Sunseeker’

EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Oliver Rath’i pildid on nii ihaldatud, et neid varastatakse kunstigaleriidest ja meeste tualettidest. Me armastame Oliveri, sest tal on hea pilk. Ta näeb armastust, seksi ja teid.

Ise ütleb ta: “Enamus pilte mind ei eruta. Ma pean ühte pilti ikka väga kaua aega vaatama, et saaksin öelda, et see on ka homme veel huvitav. Seda ideaalis umbes aasta. Kui siis ka veel pilt erutab, siis olen oma töö hästi teinud.”

 

Pakk sisaldab: Seitse üksikult pakendatud, silikooni baaslil libestiga kaetud kondoomi

Kondoomid on: 54mm laiusega (standard suurus), 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised (etwas geräumiger um die Eichel), mit Reservoir

Koostis: 100% looduslik kautsukist lateks

Lisaks: külge kinnitatud eestikeelne ning paki sees inglise ja saksakeelne kasutusjuhend

Tootja: Kasvatatud Malaisias, disainitud Berliinis

Parim enne: 4/2020

Einhorn

Saksamaa, www.einhorn.my
Einhorn on Saksa firma, mille toodanguks on julmuse vabad ja vegan kondoomid, mis vastupidiselt tavapärastele väikestele (jube keeruliselt avatavatele) pakenditele on hoopis hästi disainitud pakikestes. Ise nimetavad nad neid krõpsupakkideks ning üritavad nende stiilsete ja lõbusate disainidega vähendada ka piinlikustunnet kassa juures, mis ikka vahest kipub tekkima. Küsid, et mis mõttes kondoomid ei ole vegan? Sest selleks, et lateks teha pehmeks ja libedaks kasutatakse piimast saadavat proteiini – kaseiini. Seepärast ei ole ka enamus kondoome veganid.