Einhorn
Spermamonster kondoomid, 7tk

7,30 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooria:

Kirjeldus

Küsides Einhorni illustraatorilt ja elukunstnikult Sandralt, millele ta küll mõtles neid hirmuäratavaid spermatosoide joonistades, kõlas vastuseks: “Noh, mulle lihtsalt meeldib koletisi joonistada …”

Temast kõneleb muidugi suure kunstniku tagasihoidlikkus, kes tegelikult teab, et tema kunstiteoseid esitletakse ka peale ta surma üle maailma tuntuimates galeriides.

Tõeline kunstnik jätab oma tööde sisu mõistmise teiste hooleks.

Igale naisele on aga seda pilti vaadates selge, et vaid Einhorn suudab ette võtta võitlust nende miljonite, nagu püstolist tulistatud spermamonstrumitega.

Pakk sisaldab: Seitse üksikult pakendatud, silikooni baaslil libestiga kaetud kondoomi (1tk/1,07€)

Kondoomid on: 54mm laiusega (standard suurus), 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised (lisaruumiga tipus)

Koostis: 100% looduslik kautsukist lateks, ümbrispakend ümbertöödeldav paber

Lisaks: kaasas eestikeelne ning paki sees inglise ja saksakeelne kasutusjuhend

Tootja: Lateksi kasvatus ja tootmine Malaisias, disainitud Berliinis

Säilivus: 3-4 aastat (kuupäev pakendil)

Einhorn

Saksamaa, www.einhorn.my
Einhorn on Saksa firma, mille toodanguks on julmuse vabad ja vegan kondoomid, mis vastupidiselt tavapärastele väikestele (jube keeruliselt avatavatele) pakenditele on hoopis hästi disainitud pakikestes. Ise nimetavad nad neid krõpsupakkideks ning üritavad nende stiilsete ja lõbusate disainidega vähendada ka piinlikustunnet kassa juures, mis ikka vahest kipub tekkima. Küsid, et mis mõttes kondoomid ei ole vegan? Sest selleks, et lateks teha pehmeks ja libedaks kasutatakse piimast saadavat proteiini – kaseiini. Seepärast ei ole ka enamus kondoome veganid.