Einhorn
Kondoomid ‘Secret Crush’

EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tegelikult on Veronika Berliinis asuva teksabrändi looja, kus tema valvsa pilgu all kohtuvad Jaapani teksamaterjal ja Saksa käsitöökunst.

Vahest saab aga kirg joonistamise vastu temast võimu ja välja tulevad suurepärased pliiatsijoonistused, nagu nt see maagilise ja salapäraselt sügava pilguga Einhorn, kes haarab küll iga armastaja oma lummusesse.

Pakk sisaldab: Seitse üksikult pakendatud, silikooni baaslil libestiga kaetud kondoomi

Kondoomid on: 54mm laiusega (standard suurus), 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised (etwas geräumiger um die Eichel), mit Reservoir

Koostis: 100% looduslik kautsukist lateks

Lisaks: külge kinnitatud eestikeelne ning paki sees inglise ja saksakeelne kasutusjuhend

Tootja: Kasvatatud Malaisias, disainitud Berliinis

Parim enne: 4/2020

Einhorn

Saksamaa, www.einhorn.my
Einhorn on Saksa firma, mille toodanguks on julmuse vabad ja vegan kondoomid, mis vastupidiselt tavapärastele väikestele (jube keeruliselt avatavatele) pakenditele on hoopis hästi disainitud pakikestes. Ise nimetavad nad neid krõpsupakkideks ning üritavad nende stiilsete ja lõbusate disainidega vähendada ka piinlikustunnet kassa juures, mis ikka vahest kipub tekkima. Küsid, et mis mõttes kondoomid ei ole vegan? Sest selleks, et lateks teha pehmeks ja libedaks kasutatakse piimast saadavat proteiini – kaseiini. Seepärast ei ole ka enamus kondoome veganid.