Einhorn
Kondoomid ‘Make some Love’

EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Saksamaa Google’i jaoks oli see pakend näiteks liiast ja seda einhorn oma lehel kuvada ei saa. Katsetame, kuidas on Eestis lood.

Iseenesest on aga tegu seksuaalhariduslikus raamatus “Make Love” leiduva fotoga, mille autoriks Heji Shin, kelle pilte leiab tavaliselt ajakirjades, nagu nt “Zeit Magazin”.

Die Welt kirjutab temast: “Tehtud pildid on nagu ka kogu raamatu toon: romantilised, samas otsekohesed, aga mitte nilbusesse kalduvad.”

Einhorn aga tänab fotograafi suurepärase pildi eest ja kutsub Sind üles avatusele ja rikutusele … ning tsensuurist olenemata seda kujundust ostma.

Pakk sisaldab: Seitse üksikult pakendatud, silikooni baaslil libestiga kaetud kondoomi

Kondoomid on: 54mm laiusega (standard suurus), 100% elektrooniliselt testitud, naturaalset värvi ja kellukesekujulised (etwas geräumiger um die Eichel), mit Reservoir

Koostis: 100% looduslik kautsukist lateks

Lisaks: külge kinnitatud eestikeelne ning paki sees inglise ja saksakeelne kasutusjuhend

Tootja: Kasvatatud Malaisias, disainitud Berliinis

Parim enne: 4/2020

Einhorn

Saksamaa, www.einhorn.my
Einhorn on Saksa firma, mille toodanguks on julmuse vabad ja vegan kondoomid, mis vastupidiselt tavapärastele väikestele (jube keeruliselt avatavatele) pakenditele on hoopis hästi disainitud pakikestes. Ise nimetavad nad neid krõpsupakkideks ning üritavad nende stiilsete ja lõbusate disainidega vähendada ka piinlikustunnet kassa juures, mis ikka vahest kipub tekkima. Küsid, et mis mõttes kondoomid ei ole vegan? Sest selleks, et lateks teha pehmeks ja libedaks kasutatakse piimast saadavat proteiini – kaseiini. Seepärast ei ole ka enamus kondoome veganid.