Allahindlus!

Klean Kanteen
Juicy Pear TKWide 355ml kohvitermos

36 EUR 28,80 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

2019 välja tulnud uus mudel, millel on sisemine keere. See tähendab, et pudeli suue on sama lai kui pudel ise ja termost on parem puhastada. Lisaks on termose serv ümar, nii et sealt on mõnus ka ilma korgita juua.

  • Vastupidavast, puhtast ja kõrge kvaliteediga roostevabast terasest, mis ei eralda ega säilita lõhnu
  • Lekkekindel
  • Tänu ümaratele servadele on teda lihtne puhastada
  • Kohvikorgi saab puhastamisel osadeks võtta ja seda tohib ka nõudepesumasinas pesta. Termosed saab puhtaks seebi ja veega.

Enne esmakordset kasutamist võta kork osadeks, puhasta ja pane kokku veendudes, et suletud olekus on see vaakumis, muidu võib termos lekkida. Vaata ka puhastamise juhendit.

Pudeli mõõtmed:
Kaal: 350,5 g
Suudme ava: 6,6 cm
Põhja laius: 7,62 cm
Kõrgus kohvikaanega: 18,4 cm

Komplektis: 355 ml laia suudmega pudel, lekkekindel kohvikaas.

Hoiab joogi kuumana 11 h, külmana 38 h.

Materjal: roostevaba teras, BPA-vaba polüpropüleen. 100% taaskasutatav

Tootjamaa: Hiina

Allahindlus!

Klean Kanteen

Põhja-California pereettevõte Klean Kanteen valmistab alates 2004. aastast kergest roostevabast terasest, bisfenool A (BPA)-vabu, korduvkasutatavaid joogi- ja termospudeleid. Brändi eesmärk pakkuda taskukohaseid, vastupidavaid ja kvaliteetseid joogipudeleid, on ajendatud laiemast missioonist tuua tähelepanu ühekordsete plastpudelite kasutamisega seotud keskkonna- ja terviseprobleemidele, nagu plastireostus ja hormonaalsüsteemi häired. Üks roostevabast terasest jooginõu asendab tervet eluiga plastiknõudega. On ju Kleen Kanteeni pudelid mõeldud kestma aastakümneid.