Allahindlus!

VENT for Change
IDEAS roosa taskumärkmik

6,30 EUR EUR

Laos

Lisa korvi

Kirjeldus

Valge sisuga IDEAS seeria taskumärkmiku kaaned on valmistatud 50% ulatuses ümbertöödeldud ühekordsetest kohvitopsidest ja sisu 100% ümbertöödeldud vanapaberist. Suurepärane äkkideedega inimimeste mantlitaskute täitja on lisaks valmistatud käsitsi ja eetiliselt VENT enda Worcesteri tehases.

Osa märkmiku müügitulust läheb programmi Ambassador for Change toetuseks, mis jagab koolidele ja kogukondadele kogu maailmas tasuta pliiatseid.

Ettevõte annab 10% igast müügist laste hariduse projektide toetamiseks kogu maailmas – ehk mitte 10% kasumist, nagu teevad paljud ettevõtted, vaid 10% müügihinnast esimesest.

Tootja: disainitud ja valmistatud Suurbritannias

Materjal: kaaned paberist ja 50% ümbertöödeldud ühekordseterst kohvitopsidest, sisu 100% ümbertöödeldud paber ja kartong

Suurus: 90 x 140 mm, jooneline paber

Allahindlus!

VENT for Change

Ühendkuningriigid, www.ventforchange.co.uk
VENT for Change on Bristolis tegutsev jätkusuutlike kontoritarvete ettevõtte, mille toodang on valmistatud ümbertöödeldud või jätkusuutlikest materjalidest. Slow valikus leiad täielikult ümbertöödeldud materjalist valminud märkmikke ja pliiatseid. Iga VENTi toote müügist laekunud tulu läheb ülemaailmsetesse haridusprojektidesse, et lapsi uuesti kooli saata.